25 yıllık deneyim ve tecrübemizle hizmetlerimize devam etmekteyiz . Kurban kesmenin bütün zorluklarını bizimle aşın…

25 yılı aşkın bir süredir siz değerli hayırseverlere adak satışı ve kurban satışı konusunda hizmet vermektedir. Bu 25 yılın 20 yılı İstanbul’un değişik yerlerinde adak ve kurbanlık satarak, son 10 yıllık zamanda ise şirketleşerek başakşehir ’de bulunan AB standartlarındaki tesislerimizi yarattık. Başakşehir’de bulunan AB standartlarındaki adak ve kurban teşhir ve kesimhanelerimizde yılın 365 günü 24 saat hizmet verilmektedir.

Ve son bir yıldır da internet üzerinden adak ve kurban satışı yapmaya başlamış bulunuyoruz. Öncelikli olarak siz saygıdeğer hayırseverlere yapacakları hayırlarında bir vesile olabilirsek ne mutlu bize. Adak ve kurban satışı hem hijyen açısından hem de zaman açısından önemlidir ve biz Başakşehir Adak Kurban olarak bunun farkındayız. Teknolojinin bize sunmuş olduğu her türlü iletişim aracından faydalanmayı günümüz metropol kültürü zorunlu kılmaktadır.

Bizde Başakşehir Adak Kurban olarak direk satışlarla, gerek telefonla arayan ve faks çeken hayırseverlere telefonla ve faksla ve ayrıca bir yıldır açılan internet sitemiz  www.doganadakkurban.com aracılığı ile internet üzerinden bize e-mail atan değerli hayırseverlere de internet üzerinden ulaşarak yapmak istedikleri hayırları en kısa sürede yerine getirmeye çalışmaktayız.

Tesisimizden Bilgiler

Tesisimiz 1.800 mt. büyüklüğünde olup siz saygıdeğer müşterilerimizin hizmetinde olduğumuzu hatırlatarak. Sefakoy adak kurban olarak siz saygıdeğer müşterilerimizin hizmetindeyiz.

– Tesisimizde 24 saat acık hizmet verilmektedir .
– Tüm Kredi Kartları geçerlidir . İslami usüllere göre kesim yapılır.

Merhaba, Size nasıl yardımcı olabiliriz.
Powered by